HAKİ EVLER’E HOŞ GELDİNİZ!
Cem SULAR, uluslararası taşımacılık yapan çok uluslu bir lojistik firmasının sahibi. Uzun yıllar sürdürdüğü mesleğini, yenilikçi projelerle geliştirmeye devam eden Cem SULAR, ticari ömrünü tamamlamış ve kullanım dışı kalmış konteynerlerini değerlendirmek, geri dönüşümle tekrar kullanıma kazandırmak amacıyla AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Araştırmalar neticesinde, konteynerlerini, içinde bulunduğumuz koşulları ve değişen yaşam tarzlarını da dikkate alarak, profesyonel bir ekip eşliğinde doğa dostu, depreme dayanıklı, yenilenebilir enerji kullanan, estetik tiny house/küçük evlere dönüştürmeye karar verir. “Bu projedeki amacım; sadece küçük evler tasarlamak değil, toplumu da bu dönüşümün bir parçası yapmak.”
Birol Turan – İnşaat Teknikeri
Uzunca yıllar ihracat deneyimi ile birlikte nakliye konusunda Cem Sular ile 2014 yılında yolları kesişmiştir.
Bu keyifli geri dönüşüm projesi içerisinde üretimden sorumlu olarak yer almaktadır.
“Her ev bir hayal ile başlar. Ben, bu hayalleri en kusursuz şekilde gerçeğe dönüştürmek için buradayım.”

Yasin Çağlayan - 3D Sanatçısı & Yaratıcı Yönetmen

2000 yılından itibaren, sektöründe öncü firmalarda sahne tasarımı, fuar standları, mağaza dekorasyonu gibi iç ve dış mekan tasarımları yapmaktadır.
Konteyner yaşam alanları projesine dahil olmasının en güçlü sebebi, minimalist yaklaşımla birbirini tekrar etmeyen her bir yaşam alanının farklı konseptlerle kurgulanıp üretilmesidir.
“Her mekan boş bir tuval gibidir. Onu bir tabloya dönüştürmek ise benim en sevdiğim iş.”

Sürdürülebilirlik ve özgür yaşam idealleri üzerine inşa edilmiş Mobil Yaşam Alanı projeleri.. Ticari ömrünü tamamlamış konteynerları dünyanın her yanına tek bir operasyonla taşınabilen mobil yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.
Tüm tiny house projelerimiz, birbirini tekrar etmeyen farklı konseptler ile istekleriniz doğrultusunda tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Doğa ile başbaşa uzun tatil dönemlerinde evinizin konforunu dünyanın her yerine konumlandırabilirsiniz.